• Технологічне проектування комплектів обладнання, технологічних ліній, цехів по переробці молока та різних видів молочної сироватки.
  • Надання комплексної технічної та технологічної підтримки при реконструкції, розширенні або модернізації існуючих виробництв.

 

Технологічний проект готується з урахуванням побажань Замовника, грунтуючись на інформації про вихідну сировину, що перероблятиметься, вигляді готової продукції та вимог до неї, обсягів переробки, наявному у  Замовника обладнанні, яке може бути задіяне в технологічному процесі.

Детальніше...

  • Надаємо послуги з монтажу, демонтажу устаткування та виробничих ліній на підприємствах молочної промисловості. У нашому розпорядженні найкращі сучасні інструменти та обладнання для проведення монтажних робіт.
  • Виконуємо монтаж молочного обладнання будь-якої складності, монтаж комплексних ліній для переробки молока і сироватки. Роботи проводяться відповідно до проекту виробництва, з нормами будівництва виробничих об'єктів, з вибором найбільш оптимального розташування одиниць обладнання в приміщенні цеху, з урахуванням підведення комунікацій, шляхів подачі необхідних матеріалів, а також майданчиків для упаковки та транспортування готової продукції.
  • Для забезпечення працездатності змонтованих систем під час проведення електромонтажних робіт здійснюється шеф-монтаж - консультування фахівцем підприємства персоналу Замовника, перевірка правильності проведення монтажу і пусконалагоджувальних робіт при введенні в експлуатацію, яке дає право на гарантійні зобов'язання і що дозволяє скоротити терміни впровадження систем.
  • Проводимо навчання персоналу правильному використанню устаткування, що є гарантією належної якості продукції, що випускається.

 

  • Проводимо тестування і здійснюємо комплекс пусконалагоджувальних робіт та введення в експлуатацію технологічного обладнання, електротехнічних пристроїв та автоматизованих систем управління.

 

Пусконалагоджувальні роботи є продовженням монтажних робіт і завершальною ланкою при установці нового обладнання, а також реконструкції, розширенні та технічному переозброєнні діючих підприємств. По закінченні пусконалагоджувальних робіт об'єкт готовий до здачі в експлуатацію.

Сервісне обслуговування-періодичний технічний контроль робочих характеристик молочного обладнання, спрямованих на своєчасне виявлення і запобігання можливих несправностей.

Проводимо сервісне, гарантійне, післягарантійне обслуговування:

Установок теплогенераторних.
Сушильних установок.
Пастеризаційно-охолоджувальних установок.
Охолоджувальні-кристалізаційних установок.
Станцій СIР-мийки, та ін. обладнання.

Детальніше...

В умовах економічної кризи і обмеженому фінансуванні придбання нового обладнання не завжди представляється можливим.

Коли устаткування зважаючи на свою зношеності або інших причин не справляється зі своїми завданнями, а коштів на його заміну немає, - можливо провести його оновлення за рахунок капітального ремонту. Така робота досить ефективна, і маловитратні у порівнянні з покупкою нового обладнання.

Виконуємо дрібний, середній і капітальний ремонт будь-якого рівня складності, обладнання молочної галузі, в тому числі: сушильних установок, вакуум-випарних апаратів, станцій централізованої мийки обладнання, обладнання для теплової обробки-охолоджувачів, пастеризаційно-охолоджувальних установок та ін.

Детальніше...

Виконуємо роботи з розробки та впровадження автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУТП) будь-якого рівня складності і функціональності, систем контролю і запису параметрів технологічних процесів, що дозволяють вести хронологію всіх процесів для подальшого аналізу, контролювати виконання персоналом режимних карт технологічних процесів у виробництві.

Автоматизована система управління технологічними процесами (АСУТП) це сукупність пристроїв і програмних засобів, призначених для контролю та підтримки необхідних параметрів технологічних процесів.

Пропонуємо рішення для автоматизації процесів всього виробництва або його окремих ділянок.

Можлива поетапна автоматизація окремих, розрізнених процесів, для об'єднання їх надалі в загальну автоматизовану систему управління.

Детальніше...

© ПрАТ "Калинівский машинобудівний завод" 1934-2021