Область ДІЯЛЬНОСТІ ПрАТ "КАЛИНІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД" зосереджена на постачанні та інсталяції обладнання для харчової та переробної промисловості. Підприємство реалізує комплексні проекти - технологічні рішення, підбір, проектування, виготовлення, автоматизацію, поставку, монтаж та електромонтаж обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наше БАЧЕННЯ: працювати для Вас і вдосконалюватися разом кожен день.
Наша МІССІЯ: через ДОВІРЕНІ і ПАРТНЕРСЬКІ взаємовідносини з нашими колегами завжди знаходити і реалізовувати правильні рішення, які сприятимуть досягненню поставлених цілей B2B процесів.
Наші ЦІЛІ:
 • впроваджувати інноваційні технології та рішення;
 • розширювати і знаходити нові ринки для нашої продукції;
 • виробляти високоякісне обладнання та послуги.

 

Ми несемо СОЦІАЛЬНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ і беремо участь у соціально-економічному розвитку регіону, на території якого розташований завод. Підприємство бере участь у забезпеченні співробітників медичною та іншими видами матеріальної допомоги.

В центрі м. Калинівка, Вінницької області на Поділлі розташувалися корпуси машинобудівного заводу.

Завод виріс з напівкустарних майстерень колишнього цукрового заводу, збудованого в 1873 році власником Калинівського маєтку німцем Людвигом Вальковим, акціонерами братами Зайцевими та Л. Ф. Френкелем.

Після вирішення недоцільності вводити в дію законсервований цукровий завод в 1934р. на його базі створили машинно-тракторну майстерню, колектив якої займався ремонтом і виготовленням устаткування для цукрових заводів, ремонтом тракторів, сіялом, молотарок, плугів та інших сільськогосподарських знарядь.

Довоєнний період роботи колективу характеризується великим трудовим піднесенням. Робітники вчились, оволодівали новою технікою, кадрові робітники навчали молодь. За майстернями, з метою допомоги в розвитку колгоспів, були закріплені навколишні села: Сальник, Павлівка, Курова, Медвідка. В клубі працювала бібліотека, гуртки художньої самодіяльності.

Детальніше...

На роботу постійно потрібні працівники наступних спеціальностей:

 1. Інженер-конструктор.
 2. Інженер-технолог.
 3. Програміст.
 4. Токар.
 5. Фрезерувальник.
 6. Слюсар.
 7. Ливарник різних спеціальностей.
 8. Зварювальник.
 9. Інженер з комп'ютерних систем.

 

Іногороднім працівникам відшкодовуються витрати на проїзд. Для всіх спеціальностей проводиться безкоштовне навчання.

 

Звертатись за адресою:

м.Калинівка, вул.Незалежності, 67, ПрАТ "Калинівський машинобудівний завод", відділ кадрів.

телефон відділу кадрів: 050 4486198
електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© ПрАТ "Калинівский машинобудівний завод" 1934-2021