ПрАТ «Калинівський машзавод» спільно з Milksystem LLC 4 и 5 липня 2017 року провели семінар-презентацію вакуум-випарної установки з механічною рекомпресією пари.

На презентації були присутні представники молокопереробних підприємств Білорусі, України та Росії. 

Для ознайомлення з установкою був організований виїзд на Пирятинський сирзавод, де дане обладнання було встановлено та введено в експлуатацію в травні 2017 року.

Детальніше...

Другий за рахунком семінар Dairy Days in Ukraine був організований одним з провідних підприємств України, що виробляє обладнання для молочної промисловості - ПрАТ "Калинівський машинобудівний завод", підприємствами, що входять в корпорацію GEA - одного зі світових лідерів в області харчового машинобудування, – компаніями GEA Processing та GEA Weisfalia, а також італійським підприємством, яке не так давно увійшло в корпорацію GEA - GEA CMT. Також в якості організатора виступила фірма MEGA – підприємство, що випускає унікальне обладнання для електродіалізу та підготовки води.

Тема семінару - ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ І РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ В МОЛОЧНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ.

Детальніше...

В грудні 2015 року спеціалістами нашого підприємства успішно реалізований проект в Турції, м.Караман, на підприємстві «SlavaSut».

В рамках проекту здійснювалися наступні роботи:

  • розробка проектного рішення по будівництву заводу;
  • поставка комплектуючих і модернізація наявного у Замовника обладнання;
  • монтаж;
  • електромонтаж;
  • розробка системи автоматики та архівації даних Вакуум-випарної установки плівкового типу Wiegand-8000 і Сушильної установки VRA-4.

Детальніше...

© ПрАТ "Калинівский машинобудівний завод" 1934-2021