ПрАТ «Калинівський машзавод» спільно з Milksystem LLC 4 и 5 липня 2017 року провели семінар-презентацію вакуум-випарної установки з механічною рекомпресією пари.

На презентації були присутні представники молокопереробних підприємств Білорусі, України та Росії. 

Для ознайомлення з установкою був організований виїзд на Пирятинський сирзавод, де дане обладнання було встановлено та введено в експлуатацію в травні 2017 року.

Вакуум-выпарная установка - Пирятинский сырзавод Вакуум-выпарная установка - Пирятинский сырзавод

 

Під час відвідування сирзаводу представникам молочних підприємств було показано обладнання, вироблене ПрАТ "Калинівський машзавод" для переробки молока і сироватки, в тому числі:

  • станція CIP-мийки CleanSys®;
  • пастеризаційно-охолоджувальна установка PasSys®;
  • станція кристалізації в комплекті з вакуумним охолоджувачем в потоці CrySys®;
  • модернизация сушарки VRA-4®;
  • вакуум-випарна установка для сироватки EvaSys®.

 

На наступний день було організовано відвідування виробничого майданчика Калинівського машзаводу, де в даний час завершується виробництво обладнання для лінії переробки сирної сироватки для компанії Бабушкіна Кринка (Білорусь), сушарки для Дніпровського КПК, пастеризатора для Танзанії.

В цехе завода - Калиновский машиностроительный завод В цехе завода - Калиновский машиностроительный завод В цехе завода - Калиновский машиностроительный завод

 

Ходос Андрей Кириенко Михаил Проведено семінар, на якому виступили і розповіли про вакуум-випарну установку з механічною компресією вторинної пари спеціалісти Калинівського машзаводу. Про особливості конструкції та дизайну ВВУ розповів заступник директора ПрАТ «Калинівський машзавод» Кирієнко Михайло. 

Свій виступ про економічну ефективність використання ВВУ з  механічною компресією вторинної пари у порівнянні з обладнанням з термокомпресією представив директор Торговий Дім «Калинівський машзавод» Ходос Андрій.

Також з інформацією щодо економії енергоносіїв та особливостях експлуатації виступили представники Пирятинського сирзаводу головний інженер Волик В'ячеслав, начальник цеху сушки Безпалий Анатолій та технічний директор групи компаній Рихальский завод СОМ Ковалевський Олег, де почала експлуатуватися ВВУ під номером 2.

 

Після виступу представника компанії GEA Morton Anderson відбулася жвава дискусія про особливості експлуатації ВВУ на різних продуктах, її миття, можливостях використання в інших галузях.

Morton Anderson Семинар 2017 - Калиновский машиностроительній завод Семинар 2017 - Калиновский машиностроительній завод

 

 

© ПрАТ "Калинівский машинобудівний завод" 1934-2021