• Надаємо послуги з монтажу, демонтажу устаткування та виробничих ліній на підприємствах молочної промисловості. У нашому розпорядженні найкращі сучасні інструменти та обладнання для проведення монтажних робіт.
  • Виконуємо монтаж молочного обладнання будь-якої складності, монтаж комплексних ліній для переробки молока і сироватки. Роботи проводяться відповідно до проекту виробництва, з нормами будівництва виробничих об'єктів, з вибором найбільш оптимального розташування одиниць обладнання в приміщенні цеху, з урахуванням підведення комунікацій, шляхів подачі необхідних матеріалів, а також майданчиків для упаковки та транспортування готової продукції.
  • Для забезпечення працездатності змонтованих систем під час проведення електромонтажних робіт здійснюється шеф-монтаж - консультування фахівцем підприємства персоналу Замовника, перевірка правильності проведення монтажу і пусконалагоджувальних робіт при введенні в експлуатацію, яке дає право на гарантійні зобов'язання і що дозволяє скоротити терміни впровадження систем.
  • Проводимо навчання персоналу правильному використанню устаткування, що є гарантією належної якості продукції, що випускається.

 

© ПрАТ "Калинівский машинобудівний завод" 1934-2021